We Are norbert

מי אנחנו?
אלי גייגר וסיגל רמתי, בוגרי בתי ספר לתקשורת חזותית, מעצבים בעלי ניסיון רב של יותר מעשור. בשנת 2010 הקמנו את norbert, חברה לקריאייטיב, מיתוג ועיצוב המספקת שירות פרימיום ללקוחות המובילים במשק, ומציעה פתרונות קריאייטיביים בתחום העיצוב, מיתוג, אפיון, עיצוב ממשקי משתמש UI / UX ופיתוח קונספטואלי במדיות, גם על מסכים וגם מחוץ להם.

 

אלי גייגר
מנהל קריאייטיב | מנכ״ל משותף

בוגר אסכולה לתקשורת חזותית, בין המומחים המובילים בישראל בתהליכי מיתוג ועיצוב. בעל ותק של מעל 15 שנים בעולם הקריאייטיב והעיצוב, וחתום על עיצובים ללקוחות המובילים במשק: קשת, סלקום, טבע, נוברטיס, MSD, עיריית תל-אביב, Zap Group, ישראייר, קסטרו, מוזיאון ת״א ועוד. אלי מרצה במוסדות אקדמאיים וחברות בארץ ובעולם על תהליכי מיתוג, עיצוב וקריאייטיב.

 

סיגל רמתי
מעצבת ומנהלת לקוחות | מנכ״ל משותף

בוגרת אסכולה לתקשורת חזותית, בעלת ותק של מעל 15 שנים בעולם העיצוב. חתומה על עיצובים ללקוחות המובילים במשק: קבוצת ח.י LG, ניופאן, גלובוס גרופ, ישראכרט ועוד. במקביל, סיגל מעצבת, מלבישה וממתגת חללים פרטיים ועסקיים. בין עבודותיה בתחום זה: משרדי חברת התוכן stories, דירות פרטיות ועוד

7109

החזון שלנו
מאז ומתמיד הייתה לנו תשוקה גדולה לעיצוב, תרבות, ארכיטקטורה, מוזיקה, אמנות ואסתטיקה. המטרה שלנו ב- norbert היא לנסות ולשלב את כל התחומים שאנחנו אוהבים במקום אחד, לאמץ נקודת מבט עיצובית שונה ולהמשיך ולבחון כל הזמן את המקום שנקרא "מותג".

 

תהליך היצירה
אנחנו מקבלים השראה מכל מה שסביבנו. את החלקים שמרכיבים את הדמיון שלנו אנחנו אוספים מהמוזיקה שאנחנו שומעים, מהמגזינים שאנחנו קוראים ומהסרטים שאנחנו צופים בהם. אנחנו מלקטים שפות מהעולמות הוויזואליים המופלאים של גדולי בימאי הוליווד ועד סרטי הבורקס של התחנה המרכזית.
אנחנו מאמינים שחיים של אימג׳ או של עיצוב הם בשטח, במקום שלטובתו הוא נולד ולא רק על קירות פינטרסט או אינסטגרם. האקלקטיות התרבותית ועושר המדיות הן שיוצרות אמירות חדשות, שפות חדשות וגוונים עשירים יותר.

 

למה אנחנו?
כי אנחנו אוהבים לעצב, כי אנחנו מקפידים לחיות עיצוב בכל רגע, כי תמיד נשאף לעיצוב המקצועי והחדשני ביותר – מפונטים וצבעוניות ועד צילומים ואיורים מקוריים, וכי יחד ניקח את החלומות שלכם ונהפוך אותם למציאות, ונעשה זאת בלי להגביל אתכם – כך שגם אתם תוכלו ליהנות מהתהליך שנעבור יחד.

אז מה ההתמחות שלנו?

 

BRAND
norbert מתמחה בתהליכי מיתוג, ייעוץ ופיתוח שפה תדמיתית. שירות זה כולל מחקר ופיתוח ערכי המותג, בחינת צורכי הלקוח והגדרת קהלי יעד, הגדרת חזון ומטרה, פיתוח הקונספט לשפה גרפית והגשת מצגת מותג.

 

PRINT
norbert מספקת מענה שוטף ללקוחותיה בתחום העיצוב הגרפי: משלב הגיבוש ויצירת הזהות הייחודית של החברה דרך שפה גרפית, עיצוב לוגו, גריד, צבעוניות וטיפוגרפיה ועד לבניית תדמית ויזואלית כוללת לתקשור ערכי המותג. אנחנו יודעים לספק מענה לפרסום BTL, עיצוב אריזות, עיצוב מוצרים, שילוט, מודעות, תערוכות, קטלוגים, מגזינים וכל מה שתחשבו עליו מעבר לזה.

 

INTRACTIVE
norbert מספקת מענה שוטף ללקוחותיה בתחום ה-Online: אפיון, עיצוב ופיתוח ממשקי משתמש, גיבוש קונספט קריאייטיבי, עיצוב ופיתוח אתרים ועולמות תוכן אינטראקטיביים, אפליקציות Web, אפליקציות מובייל, תוכנות ועוד.
לצורך מתן השירות הטוב ביותר, הצוות המקצועי שלנו קשוב כל הזמן לדינאמיות של העולם הדיגיטלי והעיצובי הרחב, ואנחנו מקפידים להתעדכן ואף לצפות את מגמות השוק ודרישותיו. כל זאת כדי שנוכל לספק לך, הלקוח שלנו, את קשת הפתרונות הרחבה והמתקדמת ביותר של העיצוב הגרפי והדיגיטלי הכולל של מותגים ובתי עסק.
בעידן של אלפי בתי עסק בגדלים שונים, גוברת ועולה חשיבותה של השפה הגרפית העסקית, שמטרתה לבדל ולייחד את העסק שלך מהמתחרים, וליצור תפיסה ויזואלית ייחודית של המסר שלך.

 

אנחנו ב- norbert עושים זאת למענכם ביעילות, במקצועיות וביסודיות.